بارگیری...

عطر تام فورد فور من اکستریم (پرفیوم)

بازدید : 744

کد محصول : P1170413

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد فور من اکستریم (Tom Ford For Men Extreme)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تام فورد فور من اکستریم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تام فورد فور من اکستریم می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford for Men Extreme

 

عطر و اسانس گرمی تام فورد فور من اکستریم Tom Ford for Men Extreme از برند Tom Ford عطری مردانه چوبی و تند است. اسانس خالص تام فورد فور من اکستریم Tom Ford for Men Extreme در سال 2007 راه اندازی شد. تولید این نسخه در ابتدا بسیار محدود بود که با استقبال بسیار چشمگیری مواجه شد. به گفته تام فورد ، این نسخه فشرده تر و قدرتمندتر از نسخه اصلی است.

نت هل: قارچ ترافل، انجیر، پچولی، سدر، لیمو

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تام فورد فور من اکستریم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط