بارگیری...

عطر تام فورد فا.کینگ فابیولس (پرفیوم)

بازدید : 583

کد محصول : P3170419

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد فا.کینگ فابیولس (Tom Ford Fucking Fabulous)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چرمی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه فا.کینگ فبیولس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه فا.کینگ فبیولس می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09370537728 09151177418

تلفن ثابت :   05138470729

نت بالایی      راوید مریم گلی، اسطوخودوس

نت بدنه        بادام تلخ، چرم، وانیل، ریشه زنبق زرد

نت پایه         چرم، لوبیا تونکا، کشمیر، چوب سفید، کهربا

 

پرفیوم Tom Ford Fucking Fabulous

 

عطر و اسانس گرمی فا.کینگ فبیولس Fucking Fabulous از برند تام فورد Tom Ford عطری چرمی برای زنان و مردان است که در سال 2017 راه اندازی شد. تام فورد در هفته مد نیویورک در تاریخ سپتامبر 2017 یک نسخه محدود جدید به نام Fucking Fabulous را از خط عطر و اسانس منحصر به فرد Private Blend ارائه داد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه تام فورد فا.کینگ فابیولس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط