بارگیری...

عطر تام فورد عود وود (پرفیوم)

بازدید : 138

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد عود وود (Tom Ford Oud Wood)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 7500 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 12000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه عود وود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه عود وود می باشد.قیمت: 7,500 تومان


قیمت: 12,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه        

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford Oud Wood

 

Private Blend اولین و اختصاصی ترین مجموعه تام فورد است که شامل دوازده عطر می باشد و از هر یک از این رایحه ها می توان به تنهایی یا در ترکیب با سایر عطرهای این مجموعه استفاده کرد. مجموعه "پرایوت بلند" Private Blend در سال 2007 راه اندازی شد. تام فورد مردی که صاحب خاص ترین برند دنیا است می گوید: ” این مجموعه رمزآلود ترین، اختصاصی ترین و کامل ترین عطر من است و باید بطوری آنرا عرضه کنم تا احساسی رویایی و کاملا منحصر به فرد را در وجود همگان برانگیزم” عود وود نیز یکی از عطرهای همین مجموعه است.

عطر خالص عود وود از برند تام فورد عطری است برای زنان و مردان و در سال 2007 با تلاش ریچارد هرپین Richard Herpin طراحی شده است. اسانس عود وود عطری چوبی و برای فصول سرد سال مناسب است.

نت ها: آگاروود (عود)، رزوود برزیلی، چوب صندل، هل، وانیل، فلفل سیچوآن، خس خس، لوبیا تونکا، کهربا

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد عود وود را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط