بارگیری...

عطر تام فورد سولیل بلان (پرفیوم)

بازدید : 760

کد محصول : P3220424

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر سولیل بلان تام فورد (Soleil Blanc Tom Ford)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه و مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سولیل بلان، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سولیل بلان می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      پسته، ترنج، هل، فلفل صورتی

نت بدنه        گل مریم، یلانگ یلانگ، گل یاس

نت پایه        نارگیل، کهربا، لوبیا تونکا، بنزوئین

 

پرفیوم Soleil Blanc Tom Ford

 

عطر و اسانس خالص سولیل بلانک Soleil Blanc از برند Tom Ford عطری کهربایی از گلهای زنانه و مردانه است که در سال 2016 توسط Nathalie Gracia-Cetto عرضه شده است.

پرفیوم تام فورد سولیل بلان رایحه ای غیر منتظره، شگفت انگیز و اعتیادآور از گل های خورشیدی دارد و جزایری خصوصی را در بر می گیرد که تابستان در تمام طول سال در آنجا طول می کشد. این ترکیب خصوصی تام فورد به طرز ناخواسته ای دنبال کننده بی پایان خورشید و تجمل است که اسانس تام فورد سولیل را معرفی می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر سولیل بلان زنانه و مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط