بارگیری...

عطر تام فورد سولیل ارکید (پرفیوم)

بازدید : 14

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد ارکید سولیل (Orchid Soleil Tom Ford)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... گلی کهربایی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       درخت سرو، فلفل صورتی، پرتقال تلخ

نت بدنه         گل مریم، سوسن قرمز

نت پایه         خامه زده شده، فندق، وانیل، گل ارکید، پچولی

 

پرفیوم Orchid Soleil Tom Ford

 

عطر ارکید سولیل Orchid Soleil محصول Tom Ford عطری زنانه است با گروه بویایی کهربایی گلی که در جولای 2016 به بازار عرضه شد. بینی پشت این عطر سونیا کنستانت Sonia Constant است. ارکید سولیلOrchid Soleil نسخه تابستانی عطر معروف بلک ارکید  Black Orchid از شرکت تام فورد است که در سال 2006 عرضه شده بود. ارکید سولیل Orchid Soleil رایحه ای زنده ، درخشان و نفسانی است که گفته می شود جادوی درخشان ترین آفتاب را تسخیر می کند.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد ارکید سولیل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.