بارگیری...

عطر تام فورد سولیل ارکید (پرفیوم)

بازدید : 623

کد محصول : P2120406

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد ارکید سولیل (Orchid Soleil Tom Ford)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... گلی کهربایی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه سولیل ارکید، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه سولیل ارکید می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       درخت سرو، فلفل صورتی، پرتقال تلخ

نت بدنه         گل مریم، سوسن قرمز

نت پایه         خامه زده شده، فندق، وانیل، گل ارکید، پچولی

 

پرفیوم Orchid Soleil Tom Ford

 

عطر خالص ارکید سولیل Orchid Soleil محصول Tom Ford عطری زنانه است با گروه بویایی کهربایی گلی که در جولای 2016 به بازار عرضه شد. بینی پشت این عطر سونیا کنستانت Sonia Constant است. اسانس ارکید سولیلOrchid Soleil نسخه تابستانی عطر معروف بلک ارکید  Black Orchid از شرکت تام فورد است که در سال 2006 عرضه شده بود. اسانس خالص ارکید سولیل Orchid Soleil رایحه ای زنده ، درخشان و نفسانی است که گفته می شود جادوی درخشان ترین آفتاب را تسخیر می کند.

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد ارکید سولیل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط