بارگیری...

عطر تام فورد ساهارا نویر (پرفیوم)

بازدید : 758

کد محصول : P2120423

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد ساهارا نویر (Sahara Noir Tom Ford)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ساهارا نویر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ساهارا نویر می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لابدانوم، سرو، کالاموس، پرتقال تلخس

نت بدنه        بخور، موم عسل، دارچین، پاپیروس، گل رز موروکانی، گل یاس مصری

نت پایه        صمغ بالزام مصری، کهربا، لابدانوم، بنزوئین، آگاروود (عود)، سدر، وانیل

 

پرفیوم Sahara Noir Tom Ford

 

اسانس و عطر خالص ساهارا نویر Sahara Noir از برند Tom Ford عطری زنانه گلی کهربایی است. پرفیوم و عطر ساهارا نویر Sahara Noir در سال 2013 توسط Rodrigo Flores-Roux عرضه شد.

این عطر جدید که بخشی از کالکشن امضای تام فورد (شامل بلک ارکید، ویولت بلوند، وایت پچولی، و ...) است ، در ماه مه 2013 به فروش رسید. عطر گرمی تام فورد ساهارا نویر از سنت های خاورمیانه الهام گرفته است. تام فورد می گوید: "فرهنگ خاورمیانه از ویژگیهای لوکس، احساسی و به یاد ماندنی عطر بسیار قدردانی می کند؛ عطر در آنجا به گونه ای استفاده می شود که برای من بسیار آشنا است. ساهارا نویر تفسیر من از این میراث است. این عطر عمیق و ارزشمند است و حس ها را نوازش می کند. تام فورد تصمیم گرفت در این اسانس بر بخور تمرکز کند، عنصری بسیار ارزشمند که نماد احترام و فداکاری است و قرن ها در مراسم مذهبی مورد استفاده قرار گرفته است. بالزامیک و صمغی مانند بخور ما را به یاد سرزمین های دور می اندازد و مانند یک نفس باد بیابانی حواسمان را تحریک می کند. ساهارا نویر Sahara Noir عطری چوبی شرقی است که بر اساس بخور طراحی شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر ساهارا نویر زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط