بارگیری...

عطر تام فورد جاسمین ماسک (پرفیوم)

بازدید : 713

کد محصول : P2320412

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد جاسمین ماسک (Tom Ford Jasmine Musk)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چوبی مشکی گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه جاسمین ماسک، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه جاسمین ماسک می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford Jasmine Musk

 

عطر و اسانس خالص جاسمین ماسک  Jasmine Musk از برند تام فورد Tom Ford عطری گلی چوبی مشکی برای زنان است. اسانس جاسمین ماسک در سال 2009 توسط  Calice Beckerبه بازار عرضه شد.

در سپتامبر 2009 ، تام فورد مجموعه White Musk Collection را که شامل چهار عطر جدید است ، ارائه داد: اربن ماسک، وایت سوئید، ماسک پیور، جاسمین ماسک. این مجموعه بر اساس جوهر مشک ساخته شده است که یکی از مواد مورد علاقه تام فورد است. این عطرهای خالص بسیار زنانه هستند ، و از نظر رنگی و ترکیبی نسبت به نسخه های قبلی کمی سبک تر هستند. سه عطر اول با همکاری عطر سازان جیوادان Givaudan ایجاد شده است، در حالی که رایحه وایت سوئید با همکاری فرمنیخ Firmenich تولید شد.

نت ها: گل یاسمن، مشک، یلانگ یلانگ، پچولی، ریشه زنبق زرد، وانیل، چوب صندل، خس خس، لابدانیوم فرانسوی، کهربا

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه تام فورد جاسمین ماسک را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط