بارگیری...

عطر تام فورد توباکو وانیل (پرفیوم)

بازدید : 149

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد توباکو وانیل (Tom Ford Tobacco Vanille)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... شرق
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 6000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه توباکو وانیل، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه توباکو وانیل می باشد.قیمت: 6,000 تومان


قیمت: 9,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       برگ تنباکو، نت های فلفلی

نت بدنه        وانیل، کاکائو، لوبیا تونکا، شکوفه تنباکو

نت پایه        میوه های خشک، نت های چوبی

 

پرفیوم Tom Ford Tobacco Vanille

 

عطر خالص توباکو وانیل Tobacco Vanille از برند تام فورد نیز محصولی دیگر از مجموعه "پرایوت بلند" Private Blend است که در همان سال 2007 طراحی و معرفی گشت. اسانس توباکو وانیل را با رایحه ی غالب تنباکو و وانیل موجود در آن، میتوان در دسته ی بویایی رایحه های تند شرقی طبقه بندی نمود . رایحه ی گرم و شیرین آن باعث شده که هم آقایان و هم بانوان آن را بپسندند. عطار این عطر گرمی الیور گیلتین Olivier Gillotin است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد توباکو وانیل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط