بارگیری...

عطر تام فورد توباکو وانیل (پرفیوم)

بازدید : 39

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد توباکو وانیل (Tom Ford Tobacco Vanille)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... شرقی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       برگ تنباکو، نت های فلفلی

نت بدنه        وانیل، کاکائو، لوبیا تونکا، شکوفه تنباکو

نت پایه        میوه های خشک، نت های چوبی

 

پرفیوم Tom Ford Tobacco Vanille

 

عطر توباکو وانیل Tobacco Vanille از برند تام فورد نیز محصولی دیگر از مجموعه Private Blend است که در همان سال 2007 طراحی و معرفی گشت. توباکو وانیل را با رایحه ی غالب تنباکو و وانیل موجود در آن، میتوان در دسته ی بویایی رایحه های تند شرقی طبقه بندی نمود . رایحه ی گرم و شیرین آن باعث شده که هم آقایان و هم بانوان آن را بپسندند. عطار این رایحه الیور گیلتین Olivier Gillotin است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد توباکو وانیل را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط