بارگیری...

عطر تام فورد توباکو عود (پرفیوم)

بازدید : 160

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد توباکو عود (Tom Ford Tobacco Oud)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... رایحه های چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 6000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 9000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه توباکو عود، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه توباکو عود می باشد.قیمت: 6,000 تومان


قیمت: 9,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       ویسکی

نت بدنه        نت های فلفلی، دارچین، گشنیز

نت پایه        تنباکو، آگاروود (عود)، چوب صندل، پچولی، بخور، بنزوئین، وانیل، سدر

 

پرفیوم Tom Ford Tobacco Oud

 

محصولی دیگر از سری "پرایوت بلند" Private Blend  تام فورد که این بار ترکیبی از تنباکو و عود را در خود دارد. عطر خالص توباکو عود برند تام فورد عطری چوبی و تند است که توسط الیور گیلتین Olivier Gillotin برای استفاده خانم ها و آقایان طراحی شده است. این عطر گرمی در سال 2013 به بازار عرضه شد. شرکت تام فورد این پرفیوم را اینچنین معرفی کرده است: «توباکو عود برملاکننده تاریخ رمزآلود احساسات عربی است که از دل چوب عود و تنباکو پدید آمده است. این اسانس رایحه مسحور کننده عود را به همراه دانه‌های تنباکوی عربی و ترکیبی از روایح دیگر ارائه می کند».

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر تام فورد توباکو عود را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط