بارگیری...

عطر تام فورد ایتالین سایپرس (پرفیوم)

بازدید : 1101

کد محصول : P3150421

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد ایتالین سایپرس (Tom Ford Italian Cypress)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی..... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ایتالین سایپرس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ایتالین سایپرس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford Italian Cypress

 

عطر و اسانس گرمی ایتالین سایپرس Italian Cypress از Tom Ford عطری چوبی معطر برای زنان و مردان است که در سال 2008 راه اندازی شده است. نسخه اسانس ایتالین سایپرس به عنوان بخشی از مجموعه پرایوت بلند Private Blenc در بازار ظاهر شد. این ترکیب از رایحه های سرو ایتالیایی به عنوان کیمیاگری خوب از صمغ های چوبی ایجاد شده است. این عطر گرمی توسط طراح به عنوان یک چایپر معطر توصیف شده است.

نتها: سرو ایتالیایی، نتهای چوبی، ریحان، مرکبات، نعناع

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه تام فورد ایتالین سایپرس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط