بارگیری...

عطر تام فورد اربن ماسک (پرفیوم)

بازدید : 668

کد محصول : P2320410

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tom Ford


عطر تام فورد اربن ماسک (Tom Ford Urban Musk)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی چوبی مشکی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اربن ماسک، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اربن ماسک می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Tom Ford Urban Musk

 

عطر و اسانس خالص اربن ماسک Urban Musk از برند تام فورد Tom Ford عطری گلی چوبی مشکی برای زنان است. رایحه اربن ماسک در سال 2009 به بازار عرضه شد.

در سپتامبر 2009 ، تام فورد مجموعه White Musk Collection را که شامل چهار عطر جدید است ، ارائه داد: اربن ماسک، وایت سوئید، ماسک پیور، جاسمین ماسک. این مجموعه بر اساس جوهر مشک ساخته شده است که یکی از مواد مورد علاقه تام فورد است. این عطرهای خالص بسیار زنانه هستند ، و از نظر رنگی و ترکیبی نسبت به نسخه های قبلی کمی سبک تر هستند. سه عطر اول با همکاری عطر سازان جیوادان Givaudan ایجاد شده است، و رایحه وایت سوئید با همکاری فرمنیخ Firmenich تولید شد.

نت ها: مشک، عسل سفید، گل یاسمن، امبرت (مشک پفکی)، آلو، بخور، بنزوئین، فلفل، زیره سیاه

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه تام فورد اربن ماسک را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط