بارگیری...

عطر تامی جینز تامی هیلفیگر (پرفیوم)

بازدید : 840

کد محصول : P1243803

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Tommy Hilfiger


عطر تامی جینز تامی هیلفیگر (Tommy Jeans Tommy Hilfiger)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... مرکباتی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تامی جینز، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تامی جینز می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه         

 

پرفیوم Tommy Jeans Tommy Hilfiger

 

اسانس تامی جینز Tommy Jeans  که توسط برند آمریکایی تامی هیلفیگر Tommy Hilfigerطراحی شده است عطری مرکباتی برای آقایان می باشد. عطر خالص تامی جینز Tommy Jeans در سال 2003 به بازار عرضه شد و طراح آن پارتیشا بایلودو Patricia Bilodeau است. این پرفیوم عامه پسند طرفداران بسیار زیادی خصوصا برای فصل های بهار و تابستان دارد.

نت ها: پرتقال ، پرتقال ماندارین ، گریپ فروت

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه تامی جینز را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط