بارگیری...

عطر بی دلیشس (پرفیوم )

بازدید : 5517

کد محصول : P2283401

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : ِDKNY


عطر دی کی ان وای بی دلیشس ( DKNY Be Delicious )

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوبقیمت: 325,000 تومان


قیمت: 585,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل مگنولیا ، خیار ، گریپ فروت

نت بدنه        گل مریم ، رز ، سوسن ، بنفشه ، سیب سبز

نت پایه         کهربا ، نت های چوب جنگلی ، چوب صندل سفید

 

پرفیوم DKNY Be Delicious

 

یکی از نتایج همکاری موریس راسل «Nose Maurice Roucel» با برند آمریکاییDonna karan New York « DKNY» که در زمینه مد و فشن فعالیت می‌کند، تولید پرفیوم زنانه «DKNY Be Delicious » در سال 2004 است محصولی سرشار از انرژی ، لطافت و تازگی همچنین سمبلی از بانویی جسور و در عین حال جذاب می باشد. این پرفیوم زنانه شیک و جذاب که به معنای (خوشمزه باش) است رایحه ای بسیار ملایم و خوشمزه دارد و ترکیبات نوت اولیه این عطر حس آرامش و تمرکز بالایی را در شما ایجاد خواهد کرد. رایحه ی سیب و خیار در این عطر خالص زنانه غالب است و برای استفاده در تمام فصول سال به خصوص روزهای گرم سال توصیه میشود.
طبق آمارگیری سطحی که انجام دادیم متوجه شدیم از بین هر ده نفر خانوم، فقط یک نفر رایحه ی این اسانس رو میپسنده درحالیکه از جمع ده نفره آقایون، 9 نفرشون اونو برای هدیه انتخاب میکنن و هرچند عطر گرمی دلیشس یه رایحه زنونه‌ست اما بیشتر طرفداران آقا داره، و در کل عطری خاص‌پسنده.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه بی دلیشس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط