بارگیری...

عطر بیگ پونی 2 رالف لورن (پرفیوم)

بازدید : 438

کد محصول : P1125802

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Ralph Lauren


عطر بیگ پونی 2 رالف لورن (Big Pony 2 Ralph Lauren)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... شرقی وانیلی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه بیگ پونی 2، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه بیگ پونی 2 می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی     

نت بدنه       

نت پایه        

 

پرفیوم Big Pony 2 Ralph Lauren

 

عطر و اسانس خالص بیگ پونی (2)(Big Pony 2) محصول برند رالف لورن Ralph Lauren عطری برای مردان است. اسانس گرمی بیگ پونی 2 با گروه بویایی وانیلی کهربایی است و در سال 2010 راه اندازی شده است.

مجموعه بیگ پونی Collection Big Pony توسط رالف لورن معرفی شد و تعداد 4 عطر جدید را با شماره های یک تا چهار شامل می شود. Big Pony 2 از شکلات و مشک ساخته شده است.

نت ها: شکلات مکزیکی، مشک، روایح تند ادویه ای

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه بیگ پونی 2 رالف لورن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط