بارگیری...

عطر بوگارت سیلور سنت اینتنس (پرفیوم)

بازدید : 7473

کد محصول : P1171301

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Jacques Bogart


عطر بوگارت سیلور سنت اینتنس (Silver Scent Intense Jacques Bogart)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... معطر و چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... عالیقیمت: 400,000 تومان


قیمت: 720,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیمو آمالفی، شکوفه پرتقال آفریقایی، پرتقال تلخ

نت بدنه        رزماری، شمعدانی، جوز هندی، گشنیز، اسطوخودوس، هل

نت پایه         دانه تونکا ، چوب درخت ساج ، خس خس، آگاروود (عود)، خزه بلوط

 

پرفیوم Jacques Bogart Silver Scent Intense

سیلور سنت اینتنس Silver Scent Intense عطری معطر سرخس گونه است که توسط برند بوگارت Jacques Bogart در سال 2009 تولید و عرضه شد. بوگارت سیلور سنت اینتنس پس از موفقیت چشمگیر نسخه اصلی (سیلور سنت منتشر شده در سال 2006)، توسط این برند معرفی شد که اساساً از همان DNA تشکیل شده، اما قوی تر، متراکم تر ، مجلل تر و متعادل‌تر است. جنبه تلخ و شیرین آن اکنون محدودتر شده است و جای خود را به میوه ای و سرخس گونه می دهد، با لمس عود. ابتدای آن همانند نسخه اصلی است، اما نت پایانی آن جایی است که متوجه تفاوت می شوید. سیلور سنت اینتنس رایحه چوبی بسیار برجسته تری دارد که روح میوه ای شیرین این رایحه را متعادل تر می کند. طعم معطر و نارنجی آن چیزی است که به برچسب "Intense" روی بطری می آید. نسخه اصلی سبک‌تر و بسیار میوه ای (به روشی مصنوعی) است و شیرینی را دائماً در پیش‌زمینه نگاه می‌دارد، اما نسخه اینتنس همه چیز در مورد رایحه ای گرم و دنج و تحت تسلط تونکا است که شما را به راحتی احاطه می کند و همچنین دارای ماندگاری و خط بویی عالی است که باعث می شود شما مورد توجه قرار بگیرید. فقط در فصول سرد استفاده کنید چون سنگین است و فقط دوبار اسپری کافی است، مناسب برای مردانی که عطرهای قوی را ترجیح می دهند. بوی آن بسیار تازه و شیرین و میوه ای است، در نت پایه خشک می‌شود و به چیزی گرم، شیرین و راحت تبدیل می‌شود. اگر می‌خواهید حرفی بزنید، اگر می‌خواهید مردم توجه کنند، یا اگر می‌خواهید تاثیر بگذارید از سیلور سنت اینتنس استفاده کنید.

سیلور سنت اینتنس به واسطه داشتن نت عود رایحه ای کاملا مردانه و اصیل است. عطرهایی که نت عود دارند همیشه محصولات گران قیمتی هستند که خیلی هم در دسترس نبوده و اغلب از عطرسازی های خاص هستند. اما در مورد سیلور سنت اینتنس قیمت بالا نیست و رایحه فوق العاده است غیرطبیعی و غیرمعمولی... شیرین است اما شیرین نیست، مردانه، نجیب و واقعاً سکسی است، به طور کلی چوبی، تازه،و منحصر به فرد است، سیلور سنت اینتنس رایحه ای بسیار جدی است.

بوگارت سیلور سنت را می توان گفت شبیه هیچ عطر دیگری نیست و رایحه آن به سادگی تازه و پیچیده است. نسخه کمتر شیرین و شفاف وان میلیون را در نظر بگیرید، از نظر سبک شبیه است، اما در رایحه متفاوت است. این یکی به جای دارچین، چرم و ادویه جات بیشتر شبیه نوشیدنی شربتی و کمی مصنوعی تر به نظر می آید. همچنین میتوان گفت بوی فیرس A+F fierce یا لجند Mont bland legend می دهد، با این تفاوت که عود زیادی دارد.

سیلور اسکنت اینتنس همان نت های اولیه سیلور سنت، به علاوه پرتقال تلخ، را در نت ابتدایی خود دارد و ترکیبی از اسطوخودوس، شمعدانی، هل، رزماری و گشنیز در نت میانی است. بیشترین تغییر در نت پایه است که وتیور، چوب ساج و دانه تونکا را حفظ کرده، اما شامل نت‌های خزه بلوط و عود (چوب آگار) است. این عطر مبتنی بر عود با لمس گشنیز و دوز متعادلی از اسطوخودوس است. بیشتر نت های غالب تونکا، شکوفه پرتقال، اسطوخودوس، مرکبات و رایحه ای از میوه ها و نت های چوبی هستند.

ژاک بوگارت (Jacques Bogart) برندی فرانسوی است که تنها برای آقایان تولیدات خود را عرضه می کند و این یکی از شاخصه های ویژه ی این کمپانی است. این برند در سال 1975 فعالیت خود را آغاز نمود. اولین پرفیومی که این کمپانی معرفی کرد اسانس بوگارت بود که در سال 2006 روانه ی بازار شد و پس از آن در طی سالهای فعالیتش فقط در صنعت عطر و ادکلن فعالیت داشته و تا کنون 29 رایحه را روانه بازار نموده است.

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر سیلور سنت اینتنس مردانه  را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند. عطرها (اسانس ها)ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط