بارگیری...

عطر بلاماژ ناسوماتو (پرفیوم)

بازدید : 3

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nasomatto


عطر بلاماژ ناسوماتو (Blamage Nasomatto)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چوب و چرم
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه بلاماژ ، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه بلاماژ می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه        

نت پایه         

 

عطر Blamage Nasomatto

 

عطر گرمی و اسانس خالص بلاماژ Blamage (که در آلمانی به معنای «توهین» است) محصول دیگر ناسوماتو (برندی هلندی) است. عطر گرمی بلاماژ عطری زنانه و مردان است. بلاماژ Blamage در سال 2014 راه اندازی شد. اسانس گرمی بلاماژ توسط الساندرو گوالتیری Alessandro Gualtieri طراحی و تولید شده است. زمانی که الساندرو گوالتیری ساختن آن را شروع کرد، چشمان خود را بست و چهار ماده را تصادفی انتخاب کرد. نتیجه رایحه چوب‌های سفید، درخت غان، چرم و مشک است، چهار ماده‌ای که حس ماجراجویی و تمام چیزهای بیگانه را برمی‌انگیزند.

نت ها: چوب درخت غان، مشک، نت های چوب های سفید، چرم

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه بلاماژ را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط