بارگیری...

عطر برائوندا ناسوماتو (پرفیوم)

بازدید : 90

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Nasomatto


عطر برائوندا ناسوماتو (Baraonda Nasomatto)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه برائوندا، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه برائوندا می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      

نت بدنه        

نت پایه         

 

عطر Baraonda Nasomatto

 

اسانس گرمی و خالص برائوندا Baraonda از برند ناسوماتو Nasomatto عطری کهربایی چوبی برای زنان و مردان است. عطر خالص برائوندا Baraonda در سال 2016 و توسط الساندرو گوالتیری Alessandro Gualtieri به بازار عطر و ادکلن وارد شده است. عطر گرمی برائوندا ریشه در آسیا دارد و عطرها و آمیزه های مختلفی را در بر میگیرد، و به هر رویدادی عنصری شیک و خاص می بخشد. طرهای ناسوماتو به خاطر طراحی شیک هم در زمینه عطر و هم شکل ارائه مشهور هستند. درواقع ناسوماتو یکی از تنها معدود برندهایی است که مرتب عطرهای هم زنانه و هم مردانه به بازار عرضه می‌کند که در هر مناسبتی استادانه ما را همراهی می‌کنند. برائوندا مانند بسیاری از عطرهای ناسوماتو به شکلی نامحسوس هم عطرهای به شکل سنتی زنانه و هم مردانه را با هم ترکیب می‌کند و بویی قوی و دلبرانه خلق می‌کند که همتایی ندارد.

نت ها: ویسکی، نت های چوبی، گل ختی، آمبروکسان، گل رز، مشک

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه و زنانه برائوندا را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط