بارگیری...

عطر بامب شل پشن ویکتوریا سیکرت (پرفیوم)

بازدید : 755

کد محصول : P2380203

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Victoria Secret


عطر بامب شل پشن ویکتوریا سیکرت (Bombshell Passion Victoria's Secret)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه بامب شل پشن، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه بامب شل پشن می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      انگور فرنگی سیاه

نت بدنه        گل صدتومانی

نت پایه         گل رز

 

پرفیوم Bombshell Passion Victoria's Secret

 

عطر گرمی بامب شل پشن Bombshell Passion  از برند ویکتوریا سیکرت  Victoria's Secret عطری زنانه و گلی است که در سال 2020 راه اندازی شد. اسانس خالص «بامبشل پشن» که روح گل‌فام و شکوفاشده‌ای دارد، از دیگر عطرهای کالکشن «بامبشل» است که این روزها به ‌عنوان اولین عطر محبوب در آمریکا شناخته می‌شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر ویکتوریا سکرت بامب شل پشن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط