بارگیری...

عطر باس وومن هوگو باس (پرفیوم)

بازدید : 265

کد محصول : P2261403

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Hugo Boss


عطر باس وومن هوگو باس (Boss Woman Hugo Boss)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... گلی میوه ای
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه باس وومن، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه باس وومن می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      انبه، پرتقال ماندارین

نت بدنه        فریزیا، ریشه گل بنفشه

نت پایه         عصاره درخت سرو سفید، چوب صندل

 

پرفیوم Boss Woman Hugo Boss

 

عطر و اسانس گرمی باس وومن Boss Woman محصولی از برند هوگو باسHugo Boss عطری گلی میوه ای برای زنان است. اسانس خالص باس وومن Boss Woman در سال 2000 روانه بازار شد و عطار برجسته آن سوفی لابه Sophie Labbe است. اولین عطر این عطار، هوگو وومن ، موفقیت فوق العاده ای داشت. در حال حاضر این برند عطر گرمی باس وومن Boss Woman را ارائه می دهد، که با مجموعه ای جدید از مد برای زنان (لباسهای ورزشی پیچیده) ، مخصوص خانمهای فعال امروزی طراحی شده است. دو عطر فم Femme و باس وومن Boss woman از برند هوگو باس هر دو با اسم "زن" عطرهایی برای بانوان است. فم Femme قصیده ای است که به یک زن اختصاص داده شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه باس وومن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط