بارگیری...

عطر باس باتلد آنلیمیتد هوگو باس (پرفیوم)

بازدید : 283

کد محصول : P1251407

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Hugo Boss


عطر باس باتلد آنلیمیتد هوگو باس (Boss Bottled Unlimited Hugo Boss)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه باس باتلد آنلیمیتد، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه باس باتلد آنلیمیتد می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نعناع، گریپ فروت، برگ بنفشه

نت بدنه        آناناس، دارچین، گل رز

نت پایه         گل لادن، مشک سفید، چوب صندل

 

پرفیوم Boss Bottled Unlimited Hugo Boss

 

عطر خالص و اسانس گرمی باس باتلد انلیمیتد Boss Bottled Unlimited تولید برند هوگو باس Hugo Boss عطری مردانه و معطر سرخس گونه است. اسانس خالص باس باتلد انلیمیتد Boss Bottled Unlimited به عنوان رایحه ای طراوت بخش، انرژی پایدار و مردانگی معطر اعلام شده است. این عطر گرمی انگیزه‌بخش و سرشار از نشاط است طوری که دستیابی به موفقیت‌های فراتر از حد انتظار را ممکن می‌کند و در سال 2014 راه اندازی شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه باس باتلد آنلیمیتد را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط