بارگیری...

عطر باس این موشن هوگو باس (پرفیوم)

بازدید : 230

کد محصول : P1221408

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Hugo Boss


عطر باس این موشن هوگو باس (Boss in Motion Hugo Boss)

طبع............... خنک
گروه بویایی...... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه باس این موشن، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه باس این موشن می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      پرتقال، ترنج، ریحان، برگ بنفشه

نت بدنه        فلفل صورتی، دارچین، جوز هندی، هل

نت پایه         مشک، چوب صندل، نت های چوبی، خس خس

 

پرفیوم Boss in Motion Hugo Boss

 

عطر گرمی باس این موشن Boss in Motion از برند هوگو باس Hugo Boss عطری کهربایی سرخس گونه برای مردان است. عطر و پرفیوم باس این موشن اولین نسخه از کالکشن این موشن به حساب می آید. اسانس خالص باس این موشن Boss in Motion در سال 2002 عرضه شده و طراحی آن را دومیتیل برتیه Domitille Michalon Bertier بر عهده داشته است. عطر خالص باس این موشن Boss in Motion عطری تازه و حسی برای یک مرد شاد است که از رقابت لذت می برد، به امکانات خود اعتقاد دارد، چالش ها را جستجو می کند و به اهداف خود می رسد. او قوی و دارای اعتماد به نفس است. اسانس گرمی باس این موشن، عطری که انرژی و نشاط را ساطع می کند، قصیده یک شیوه زندگی فعال است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه باس این موشن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط