بارگیری...

عطر باس ارنج مردانه هوگو باس (پرفیوم)

بازدید : 204

کد محصول : P1371410

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Hugo Boss


عطر باس ارنج فور من هوگو باس (Boss Orange for Men Hugo Boss)

طبع............... معتدل
گروه بویایی...... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه باس ارنج فور من، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه باس ارنج مردانه می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      سیب سرخ، گشنیز

نت بدنه        بخور، فلفل

نت پایه         وانیل، نتهای چوبی

 

پرفیوم Boss Orange for Men Hugo Boss

 

عطر خالص و اسانس گرمی باس ارنج فور من Boss Orange for Men از برند هوگو باس Hugo Boss، نسخه مردانه باس اورنج، عطری چوبی ادویه ای برای مردان است. اسانس خالص باس ارنج فور من در سال 2011 راه اندازی شد. این عطر گرمی یک رایحه قوی و تجسم روح آزاد ، خوش بین و شاد یک مرد است، مردی پرشور، معمولی، خودجوش و آرام.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه باس ارنج فور من را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط