بارگیری...

عطر باربری ویکند (پرفیوم)

بازدید : 5216

کد محصول : P2383102

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Burberry


عطر باربری ویکند ( Burberry Weekend )

طبع............... ملایم و شیرین
گروه بویایی...... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب
نوع عطر......... اسانس خالصقیمت: 110,000 تومان


قیمت: 157,000 تومان


قیمت: 198,000 تومان


قیمت: 241,000 تومان


قیمت: 440,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل اسپرک (نوعی گل میخک) ، پرتقال ماندارین ، مریم گلی

نت بدنه        شلیل ، سنبل آبی ، شکوفه هلو ، میوه گل نسترن ، گل زنبق ، گل پنجه مریم ، برگ بنفشه

نت پایه         مشک ، چوب صندل ، سدر

 

پرفیوم Burberry weekend

 

پرفیوم باربری ویکند زنانهBurberry Weekend  محصول برند سرشناس باربری در سال 1997 توسط ناتالی لارسون Nathalie Lorson طراحی شده و در همان سال نیز به بازار جهانی عطر و ادکلن عرضه شد. پرفیوم ویکند رایحه ای است شاداب، گلی و میوه ای که توازن بسیار خوبی را بین تمام رایحه ها رعایت کرده است. اين عطر خالص گلی و پودري وآرامش بخش عطري زنانه است كه به تعطيلات آخر هفته به سبک کانتری نسبت داده شده است و تن معطر و علفی آن حس بی نظیری را به مصرف کننده ی خود هدیه می دهد. این عطر گرمی با رایحه ی ملایم و جذاب و گلی به عنوان عطر روزانه پیشنهاد میشود و بهترین زمان استفاده از آن بهار است.

رایحه ی اصلی این پرفیوم مرکبات و گل های معطر میباشد و به گونه ای طراحی شده است که پاسخ گوی نیاز خانم هایی باشد که بدنبال آرامش هستند. هدف از طراحی این اسانس برگرفته از یک جمله بوده تا ناتالی لارسون را به ایجاد این رایحه تشویق نماید ، حس آرامش و قدرت ، مختص به باربری ویکند زنانه است که میتواند مردم را به راحتی مطلق ببرد . عطر خالص ویکند از پخش بو و ماندگاری خوبی برخوردار است. طبق آمار به دست آمده از کاربران جهانی سن پیشنهاد شده برای مخاطبان این اسانس زنانه بالای 25 سال می‌باشد، اما در کشورهای مختلف سنین علاقمند به این رایحه متفاوت است و در میان جوانان نیز محبوب است.

توماس باربری در سال 1856 در انگلیس این خانه مد را تاسیس کرد که حرفه اصلی اش تولید لباس بود و بعدها به تولید ادکلن پرداخت. اولین نسخه عطر این برند در سال 1981 روانه بازار شد. پرفروشترین ادکلن های باربری عبارتند از باربری لندن، د بیت و باربری بریت

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه باربری ویکند را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط