بارگیری...

عطر ایو سن لوران مانیفستو (پرفیوم)

بازدید : 667

کد محصول : P1223514

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران مانیفستو (Yves Saint Laurent Manifesto)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه مانیفستو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه مانیفستو می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      توت سیاه، ترنج، نت های سبز

نت بدنه        گل یاس، سوسن دره

نت پایه         وانیل، لوبیا تونکا، چوب صندل، سرو

 

پرفیوم Yves Saint Laurent Manifesto

 

اسانس خالص مانیفستو Manifesto از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری است کهربایی گلی برای زنان. عطر خالص مانیفستو در آگوست سال 2012 راه اندازی شد. این عطر گرمی توسط آن فلیپو Anne Flipo و لوک دانگ Loc Dong ایجاد شده است. این عطر خودجوش ، دارای روحیه آزاد و شجاع، عطری سرشار از شور و احساس توصیف می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه مانیفستو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط