بارگیری...

عطر ایو سن لوران ل هوم اینتنس (پرفیوم)

بازدید : 738

کد محصول : P1123503

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لهوم اینتنس (Yves Saint Laurent L'Homme perfum Intense)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی..... چوبی شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لهوم اینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لهوم اینتنس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      لیمو، فلفل سیاه، ترنج

نت بدنه        شکوفه پرتقال، ارتمیسیا، برگ بنفشه

نت پایه         عنبر سائل، نت های چوبی، بنزوئین، چرم، جیر، سدر

 

پرفیوم Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense

 

عطر و اسانس خالص لهوم اینتنس L'Homme Parfum Intense  از برند ایو سن لورن  Yves Saint Laurent عطری چوبی کهربایی برای آقایان است. عطر گرمی لهوم اینتنس L'Homme Parfum Intense در سال 2013 توسط آن فلیپو و دومینیک روپیون خلق شد.

در پایان آگوست سال 2013 کمپانی ایو سن لوران  Yves Saint Laurent نسخه دیگری از رایحه اصلی لهوم L'Homme را از سال 2006 ارائه می دهد. اولین عطر با نسخه های مختلفی بدست آمد که بیشتر آنها برای روزهای گرم ایجاد شده بودند. اسانس جدید لهوم پرفوم اینتنس L'Homme Parfum Intense ، مجموعه پاییز برند YSL را اعلام می کند. ترکیبی گرمتر و شدیدتر که توسط پرفیومرها Anne Flipo و Dominique Ropion امضا شده و از ترکیبی از مرکبات ، ادویه ها ، نت های چوبی و گل ایجاد شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران ل هوم اینتنس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط