بارگیری...

عطر ایو سن لوران ل هوم اسپرت (پرفیوم)

بازدید : 790

کد محصول : P1273504

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لهوم اسپرت (Yves Saint Laurent L'Homme Sport)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لهوم اسپرت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لهوم اسپرت می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل شاه پسند، ترنج، آلدئیدها

نت بدنه        گشنیز، نت های چوبی

نت پایه         سدر، کهربا

 

پرفیوم Yves Saint Laurent L'Homme Sport

 

عطر گرمی لهوم اسپرت L'Homme Sport  از برند ایو سن لوران  Yves Saint Laurent عطری چوبی آروماتیک مردانه است. اسانس خالص لهوم اسپرت L'Homme Sport در سال 2014 توسط آن فلیپو Anne Flipo و جولیت کاراگیوزوگلاو Juliette Karagueuzoglou ایجاد شده است. عطر خالص لهوم اسپرت YSL L 'Homme Sport رایحه ای "مهار ناپذیر" همراه با انرژی انفجاری و داستان مردی را که همیشه در حال حرکت است ارائه می دهد. این ترکیب به عنوان ترکیبی مغناطیسی و پرشور از جنگل های تازه توصیف شده است ، با موجی از نت های مرکبات در بالا و دنباله ای نفسانی کهربا در پایه ، که پژواکی از شخصیتی با طراوت تر و درخشان تر را ایجاد میکند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران لهوم اسپرت را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط