بارگیری...

عطر ایو سن لوران لهوم لیبر (پرفیوم)

بازدید : 54

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لهوم لیبر (Yves Saint Laurent L'Homme Libre)

طبع............... معتدل
گروه بویایی..... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لهوم لیبر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لهوم لیبر می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      برگ بنفشه، ریحان، انیسون ستاره ای، ترنج

نت بدنه        فلفل صورتی، جوز هندی

نت پایه         خس خس، پچولی

 

پرفیوم Yves Saint Laurent L'Homme Libre

 

عطر و اسانس خالص لهوم لیبر L'Homme Libre از Yves Saint Laurent عطری است چوبی و تند برای مردان که در سپتامبر سال 2011 تولید شد. عطر گرمی لهوم لیبر L'Homme Libre توسط الیور پولژ Olivier Polge و کارلوس بنایم Carlos Benaim ایجاد شد. می توانید آن را تمام طول روز و هر روز مصرف کنید. پرفیومی تازه و جوان است ، و از مجموعه عطرهای لهوم (مردانه)  این برند است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه لهوم لیبر را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط