بارگیری...

عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم لینتنس (پرفیوم)

بازدید : 583

کد محصول : P1123507

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم لینتنس (Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme L'Intense)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانویت دی لهوم لینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانویت دی لهوم لینتنس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل زنبق، گل بنفشه

نت بدنه        وانیل، مریم گلی

نت پایه         لوبیا تونکا، پچولی

 

پرفیوم Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme L'Intense

 

عطر و اسانس خالص لانویت لهوم لینتنس La Nuit de L'Homme L'Intense از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری است کهربایی برای مردان و در آگوست سال 2015 راه اندازی شد. خط عطرهای مردانه لهوم L'Homme از برند ایو سن لوران YVES SAINT LAURENT نسخه دیگری از لهوم (مردانه) را با نوید یک پیچش فریبنده ، شدت و شخصیت شرقی را ارائه داد. ترکیب عطر گرمی لانویت لهوم لینتنس La Nuit de L'Homme L'Intense از آکوردهای شرقی عمیق و اغوا کننده ایجاد شده است و نشان دهنده جذابیت ، شجاعت ، قدرت و اغوا کننده انسان معاصر است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران لانویت دی لهوم لینتنس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط