بارگیری...

عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم لپرفوم (پرفیوم)

بازدید : 790

کد محصول : P1123515

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم لپرفوم (Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانویت دی لهوم لپرفوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانویت دی لهوم لپرفوم می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      فلفل، رازیانه، ترنج

نت بدنه        نت های میوه ای، اسطوخودوس، لابدانیوم فرانسوی

نت پایه         وانیل، پچولی، خس خس

 

پرفیوم Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Le Parfum

 

عطر و اسانس خالص لانویت دی لهوم لپرفوم La Nuit de L'Homme Le Parfum محصول برند Yves Saint Laurent عطری کهربایی مردانه است که در سال 2010 راه اندازی شده است. گروه پرفیومرهای این اسانس گرمی دومنیک روپیون  Dominique Ropion ، پیر وارنیه Pierre Wargnye ، و آن فلیپو Anne Flipo هستند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه لانویت دی لهوم لپرفوم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط