بارگیری...

عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم (پرفیوم)

بازدید : 603

کد محصول : P1173506

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران لانویت دی لهوم (Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چوبی ادویه ای
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه لانویت دی لهوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه لانویت دی لهوم می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09370537728 09151177418

تلفن ثابت :   05138470729

نت بالایی      هل

نت بدنه        اسطوخودوس، سرو ویرجینیا، ترنج

نت پایه         خس خس، زیره سیاه

 

پرفیوم Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme

 

عطر و اسانس خالص لانویت دی لهوم La Nuit de l'Homme از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری چوبی و تند برای آقایان است. عطر گرمی لانویت دی لهوم La Nuit de l'Homme توسط آن فلیپو Anne Flipo ، پییر وارنی Pierre Wargnye و دامینیک راپیون Dominique Ropion ایجاد شد. پرفیوم لانویت دی لهوم Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme نماینده عطر مردانه جدیدی از خانه عطر YSL است که در مارس 2009 در بازار ظاهر شد. این عطر گرمی به عنوان عطری پر از تضاد و تنش اعلام شده است. رنگ آن تیره و قدرتمند است ، گویی مواد قوی که در خود دارد را اعلام می کند، پرده ای از رمز و راز و یک توافق انفجاری تند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران لانویت دی لهوم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط