بارگیری...

عطر ایو سن لوران تاکسیدو (پرفیوم)

بازدید : 735

کد محصول : P3113509

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران تاکسیدو (Yves Saint Laurent Tuxedo)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چایپر
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تاکسیدو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تاکسیدو می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      برگ گل بنفشه، گشنیز، ترنج

نت بدنه        گل رز، فلفل سیاه، سوسن دره

نت پایه         عنبر سائل، پچولی، وانیل بوربن

 

پرفیوم Yves Saint Laurent Tuxedo

 

عطر و اسانس تاکسیدو Tuxedo از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری چایپری برای زنان و مردان است. اسانس خالص تاکسیدو Tuxedo در نوامبر سال 2015 عرضه شد و عطار این عطر جولیت کاراگیوزوگلاو Juliette Karagueuzoglou است.

کمپانی ایو سن لوران YSL در نوامبر 2015 ، مجموعه خود از عطرهای لوکس را با عنوان لوویستیه دی پغفئوم Le Vestiaire des Parfums به معنای کمد عطر ارائه می دهد و شامل پنج نسخه است: کبانCaban ، کفتانCaftan ، تاکسیدوTuxedo ، ساهارین Saharienne و ترنچ Trench. مجموعه "کمد عطر" از قطعات نمادین عطرهای ایو سنت لوران الهام گرفته شده است. عطر گرمی تاکسیدو کمی مردانه ، ظریف و تیره با آکوردهایی از پچولی و ادویه جات است. همه عطرهای این مجموعه زنانه و مردانه هستند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران تاکسیدو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط