بارگیری...

عطر ایو سن لوران تاکسیدو (پرفیوم)

بازدید : 510

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران تاکسیدو (Yves Saint Laurent Tuxedo)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... چایپر
جنسیت.......... مردانه و زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه تاکسیدو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه تاکسیدو می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی      برگ گل بنفشه، گشنیز، ترنج

نت بدنه        گل رز، فلفل سیاه، سوسن دره

نت پایه         عنبر سائل، پچولی، وانیل بوربن

 

پرفیوم Yves Saint Laurent Tuxedo

 

عطر و اسانس تاکسیدو Tuxedo از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری چایپری برای زنان و مردان است. اسانس خالص تاکسیدو Tuxedo در نوامبر سال 2015 عرضه شد و عطار این عطر جولیت کاراگیوزوگلاو Juliette Karagueuzoglou است.

کمپانی ایو سن لوران YSL در نوامبر 2015 ، مجموعه خود از عطرهای لوکس را با عنوان لوویستیه دی پغفئوم Le Vestiaire des Parfums به معنای کمد عطر ارائه می دهد و شامل پنج نسخه است: کبانCaban ، کفتانCaftan ، تاکسیدوTuxedo ، ساهارین Saharienne و ترنچ Trench. مجموعه "کمد عطر" از قطعات نمادین عطرهای ایو سنت لوران الهام گرفته شده است. عطر گرمی تاکسیدو کمی مردانه ، ظریف و تیره با آکوردهایی از پچولی و ادویه جات است. همه عطرهای این مجموعه زنانه و مردانه هستند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ایو سن لوران تاکسیدو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط