بارگیری...

عطر ایو سن لوران بلک اوپیوم اینتنس (پرفیوم)

بازدید : 702

کد محصول : P2123521

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران بلک اوپیوم اینتنس (Yves Saint Laurent Black Opium Intense)

طبع............... گرم
گروه بویایی...... شرقی وانیلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه بلک اوپیوم اینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه بلک اوپیوم اینتنس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      نوشیدنی ابسنث، بویسن بری (پیوندی از شاه توت و تمشک)

نت بدنه        قهوه تلخ، یاس رازقی، شکوفه پرتقال

نت پایه         وانیل، شیرین بیان، چوب صندل

 

عطر Yves Saint Laurent Black Opium Intense

 

عطر و اسانس خالص بلک اوپیوم اینتنس Black Opium Intense محصول برند Yves Saint Laurent عطری کهربایی وانیلی است که در سال  2019 برای بانوان طراحی و تولید گردید. پرفیومرهای اسانس و عطر بلک اوپیوم اینتنس Black Opium Intense ناتالی لارسونNathalie Lorson ، الیور کرسپ Olivier Cresp ، مری سالامان Marie Salamagne و هونورین بلانک Honorine Blanc هستند. پرفیوم بلک اوپیوم اینتنس Black Opium Intense نمایانگر یک زن جادویی ، جسور ، اغوا کننده و مستقل است که از شهود و خواسته های خود پیروی می کند و هیچ چیز نمی تواند او را متوقف کند. او توسط انرژی و امکاناتی که شب به ارمغان می آورد جذب می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه بلک اوپیوم اینتنس را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط