بارگیری...

عطر ایو سن لوران اوپیوم پور هوم (پرفیوم)

بازدید : 655

کد محصول : P1123523

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران اوپیوم پور هوم (Yves Saint Laurent Opium Pour Homme)

طبع............... گرم و تلخ
گروه بویایی...... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اوپیوم پور هوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اوپیوم پور هوم می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      توت سیاه، بادیان ختایی

نت بدنه        فلفل، ریشه جوز

نت پایه         وانیل بوربن، صمغ تولو، سرو اطلس

 

عطر Yves Saint Laurent Opium Pour Homme

عطر و اسانس اوپیوم پور هوم Opium Pour Homme محصول ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری کهربایی برای آقایان است. عطر گرمی اوپیوم پور هوم Opium Pour Homme در سال 1995 عرضه شده و مسترنوز پشت آن ژاک کاوالیه Jacques Cavallier است. اسانس خالص اوپیوم پور هوم Opium Pour Homme  دارای فرمتی تند و استثنایی و با آرام بخشی بالاست.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اوپیوم پور هوم را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط