بارگیری...

عطر ایو سن لوران ام سون (پرفیوم)

بازدید : 808

کد محصول : P1123512

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Yves Saint Laurent


عطر ایو سن لوران ام سِوِن (Yves Saint Laurent M7 )

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب


«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه ام سون، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه ام سون می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      رزماری، نارنگی، ترنج

نت بدنه        آگاروود (عود)، خس خس

نت پایه         کهربا، مشک

 

پرفیوم Yves Saint Laurent M7

 

عطر و اسانس خالص M7 از برند ایو سن لوران Yves Saint Laurent عطری کهربایی چوبی برای آقایان است. عطر خالص M7 در سال 2002  و توسط ژاک کاوالیه Jacques Cavallier و آلبرتو موریلاس Alberto Morillas تولید شد.

اسانس M7 توسط آقای تام فورد تجسم حساسیت مردانه است. این هفتمین عطر مردانه برند ایو سن لوران YSL و دومین عطر مردانه تام فورد است (که در آن زمان به عنوان مدیر خلاق کمپتنی ایو سن لوران YSL کار می کرد). پرفیوم مردانه M7 شیک ، احساسی ، مردانه و مطلوب است. اسانس گرمی M7 عطری است سنگین ، غنی ، فشرده و مردانه ، تحت سلطه نت های چوبی گرانبهای تیره ، گرم و خشک و یک نت سنگین ، طبیعی و شبیه به زمین است که از وتیور سرچشمه گرفته است. در فرمول این رایحه از انواع درختان و گیاهان خام و بودار استفاده شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه ام سون را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط