بارگیری...

عطر اینکانتو پور هوم سالواتوره فراگامو (پرفیوم)

بازدید : 356

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Salvatore Ferragamo


عطر اینکانتو پور هوم سالواتوره فراگامو (Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo)

طبع............... خنک
گروه بویایی.... مشکی گلی چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اینکانتو پور هوم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اینکانتو پور هوم می باشد.

درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138470729 تماس بگیرید

نت بالایی       برگ بامبو، پرتقال تلخ، درمنه

نت بدنه         سرو، شمعدانی بوربن، سرو اطلسی

نت پایه         مشک سفید، چوب صندل، خس خس

 

پرفیوم Incanto Pour Homme Salvatore Ferragamo

 

اسانس خالص اینکانتو پور هوم یا اینکانتو مردانه Incanto Pour Homme از برند سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo عطری مشکی گل چوبی برای مردان است که در سال 2003 عرضه شد. طراحی نسخه مردانه از عطر خالص اینکانتو به عهده ی لوئیز ترنر بوده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اینکانتو پور هوم سالواتوره فرگامو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط