بارگیری...

عطر اینکانتو سالواتوره فرگامو (پرفیوم)

بازدید : 9

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Salvatore Ferragamo


عطر اینکانتو سالواتوره فرگامو (Incanto Salvatore Ferragamo)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... چوبی کهربایی
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان

نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی       آلو، هلو

نت بدنه         گل صدتومانی، سوسن قرمز، گل یاس

نت پایه         چوب صندل، کهربا، مشک سفید

 

پرفیوم Incanto Salvatore Ferragamo

 

عطر اینکانتو Incanto محصول کمپانی سالواتوره فرگامو Salvatore Ferragamo عطری آمبر وودی برای زنان است. اینکانتو Incanto در سال 2003 به بازار عرضه شد. عطار این عطر Laurent Bruyere است. اینکانتو عشق سالواتوره فرگامو به زیبایی را به تصویر می کشد. عشق به زیبایی زن ، بیش از همه. Incanto یک داستان مدرن سیندرلا است ، که احساسی ، جادویی است و به دنبال دستیابی به آن در واقعیت است و انرژی مثبت را پخش می کند. این عطر بی نظیر از سالواتور فراگامو مناسب برای استفاده در روز و همچنین فصل پاییز است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اینکانتو سالواتوره فرگامو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.