بارگیری...

عطر اینکانتو سالواتوره فرگامو (پرفیوم)

بازدید : 748

کد محصول : P2174102

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Salvatore Ferragamo


عطر اینکانتو سالواتوره فراگامو (Incanto Salvatore Ferragamo)

طبع............... گرم و شیرین
گروه بویایی..... چوبی کهربایی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اینکانتو، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اینکانتو می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       آلو، هلو

نت بدنه         گل صدتومانی، سوسن قرمز، گل یاس

نت پایه         چوب صندل، کهربا، مشک سفید

 

پرفیوم Incanto Salvatore Ferragamo

 

عطر خالص اینکانتو Incanto محصول کمپانی سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo عطری آمبر وودی برای زنان است. اسانس اینکانتو Incanto در سال 2003 به بازار عرضه شد. عطار این عطر Laurent Bruyere است. اینکانتو عشق سالواتوره فراگامو به زیبایی را به تصویر می کشد. عشق به زیبایی زن ، بیش از همه. اسانس خالص Incanto یک داستان مدرن سیندرلا است ، که احساسی ، جادویی است و به دنبال دستیابی به آن در واقعیت است و انرژی مثبت را پخش می کند. این عطر گرمی بی نظیر از سالواتور فراگامو مناسب برای استفاده در روز و همچنین فصل پاییز است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اینکانتو سالواتوره فراگامو را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط