بارگیری...

عطر اینوکتوس اینتنس پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 786

کد محصول : P1320506

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر اینوکتوس اینتنس پاکورابان (Invictus Intense Paco Rabanne)

طبع............... معتدل و شیرین
گروه بویایی..... شرقی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اینوکتوس اینتنس، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اینوکتوس اینتنس می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      شکوفه پرتقال، فلفل سیاه

نت بدنه        ویسکی، برگ بو

نت پایه        کهربا، عنب رسائل، نمک

 

پرفیوم Invictus Intense Paco Rabanne

 

عطر و اسانس گرمی اینوکتوس اینتنس Invictus Intense از برند پاکو رابان Paco Rabanne عطری اسپرت و مردانه است و در سال 2016 راه اندازی شده است. عطر خالص اینوکتوس اینتنس را می توان در همه فصول سال استفاده کرد.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اینوکتوس اینتنس مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط