بارگیری...

عطر ایفوریا (پرفیوم)

بازدید : 7075

کد محصول : P2182901

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Calvin Klein


عطر ایفوریا کلوین کلاین (Euphoria Calvin Klein)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... گل های شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار عالیقیمت: 150,000 تومان


قیمت: 214,000 تومان


قیمت: 270,000 تومان


قیمت: 328,000 تومان


قیمت: 600,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      انار، خرمالو، نت های سبز جنگلی

نت بدنه        لاله ی مردابی، ارکیده، گل چامپاکا

نت پایه        بنفشه، کهربا، خامه زده شده، چوب ماهون

 

پرفیوم Calvin Klein Euphoria

عطر ایفوریا رایحه ای گلی شرقی با ترکیبی بی نظیر از نت های میوه، گل و چوب است. ایفوریا حاصل تلاش سه نفر از عطر سازان مشهور به نام "دومینیک روپیون" ، "کارلوس بنیم" و "لوک دانگ" است که در سال 2005 و با برند "کلوین کلین" به بازار عرضه شد.

عطر ایفوریا زنانه هارمونی هماهنگ و پیچیده ای از میوه ها و گل های خوشبو را دارا می باشد که شما را به لذت بردن از شادی ها در زندگی دعوت می نماید. از همین رو این ادکلن با نام شادی و سرخوشی euphoria نام گذاری شده است.

در ادامه برخی نظرات دوستان در سراسر دنیا را (که در سایت فرگرنتیکا مطرح شده اند) ترجمه کردیم که میتواند برای انتخاب عطر و ادکلن ایفوریا برای شما مفید باشد:

ادکلن ایفوریا بسیار همه پسند است خصوصا برای زنی که با زنانگی خود راحت است، جسور است، بدش نمی‌آید غیرعادی یا متفاوت باشد، و حتی تندخو به نظر بیاید، بطوری که برای این افراد مناسب عطر امضا شدن نیز هست. ولی برای افرادی که شخصیت هایی خجالتی و درون گرا دارند انتخابی جسورانه است و بهتر که قبل از خرید حتما تست شود. اما چنانچه پس از خرید از رایحه آن راضی نبودید اجازه دهید زمان مشکل را برایتان حل خواهد کرد زیرا یک بینی می تواند با عطرها در طول زمان تکامل یابد.

ایفوریا زنانه محدودیت سنی ندارد و در عین حال برای همه مناسبت ها می توان از آن استفاده کرد، هرچند برخی دوستان رایحه ایفوریا را سکسی می دانند و معتقدند برای محیط های کاری مناسب نیست. همچنین این ادکلن را مناسب همه فصول سال تجویز می کنند ولی چنانچه برای عطرهای گرم حساسیت دارید ایفوریا را در هوای خنک استفاده کنید. این رایحه زمانی که هوا واقعا سرد است یک رایحه خوب باشگاهی است زیرا بوی گرم و تمیزی دارد و یکی از رایحه‌هایی است که با تعریق تغییر نمی‌کند.

ادکلن ایفوریا کلاسیک ولی سازگار با حساسیت های مدرن است. جسورانه و اغوا کننده و در عین حال بسیار زنانه است. بوی غلیظ چوب ماهون و انار در آن غیرقابل انکار است. شیرین است اما هرگز خفه کننده نیست، طوری که برخی طرفداران ایفوریا معتقدند اصلاً شیرین نیست و رایحه ای بسیار خامه ای چوبی/تند دارد. این رایحه شیرینی میوه ای بسیار کم رنگی دارد. کهربا نیز شیرینی سبک به آن می بخشد.

کلوین کلین ایفوریا به لحاظ ماندگاری بسیار ماندگار است و پخش بوی نسبتا بالایی دارد. رایحه طلایی ماندگاری عطر ایفوریا را شماره 8 از 10 ارزیابی می کند و به پخش بوی آن شماره 7 از 10 امتیاز می دهد. فقط در نظر داشته باشید چه غلظتی از رایحه ایفوریا را استفاده و با چه رایحه ی دیگری مقایسه می کنید.

لطفا اگر تجریه یا نگرش خاصی درباره این رایحه دارید که میتواند بقیه دوستان را برای انتخاب این رایحه کمک کند مطرح کنید.

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر ایفوریا زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها (اسانس ها) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط