بارگیری...

عطر اکلت لانوین ( پرفیوم )

بازدید : 3910

کد محصول : PR03H253001X

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lanvin


عطر اکلت لانوین ( Eclat Lanvin )

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... متوسط
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 9000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 14000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اکلت، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اکلت می باشد.کد محصول : PR100M03H253001X

قیمت: 9,000 تومان


کد محصول : PR50M03H253001X

قیمت: 14,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      یاس بنفش ، شکوفه هلو ، گیاه اسمنتوس ، دانه پتی ، چای ، مشک

نت بدنه        گیاه پونه، مشک و ویستریا 

نت پایه        چوب درخت سدر، گیاه اسمنتوس و عنبر

 

پرفیوم Eclat Lanvin

 

این عطر خالص که معنی نام آن درخشش است توسط Karine Dubreuil طراحی گردیده و در سال 2002 شرکت لانوین آن را تولید و معرفی کرده.

بهترین زمان استفاده از این اسانس خنک و شیرین ، فصول گرم سال است. استشمام این پرفیوم ملایم، اضطراب و استرس ناشی از زندگی روزمره‌ی را از شما دور می کند و حس آرامش و اعتماد به نفس بیشتری را به شما برمی گرداند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اکلت زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و باکیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط