بارگیری...

عطر اُپن راجر و گالت (پرفیوم)

بازدید : 38

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Roger & Gallet


عطر اُپن راجر و گالت (Open Roger and Gallet)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی...... چوبی معطر
نوع عطر.......... پرفیوم
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت.............. هر گرم تومان


نکته 1 : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

نکته 2: «پرفیوم» بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      اسطوخودوس ، لیمو  آمالفی ، ترنج

نت بدنه        آویشن ، مریم گلی

نت پایه         تنباکو ، خس خس ، پچولی

 

پرفیوم Open Roger & Gallet

 

راجر و گالت یک خانه عطر فرانسوی است که توسط چارلز آرماند راجر و چارلز مارسیال گالت در سال 1862 تاسیس شد. Roger & Gallet  هم اکنون مجموعه ای از عطرها ، محصولات بدن معطر و شمع ها را در انواع رایحه های زنانه و مردانه ارائه می دهد. Roger & Gallet   در سال 2008 توسط شرکت لوازم آرایشی فرانسه لورآل خریداری شد. Roger & Gallet یک خانه عطر قدیمی است که اولین نسخه اش در سال 1806 ایجاد شد و جدیدترین آن از سال 2021 است.

عطر اُپن Open  از محصولات  Roger & Galletعطری است مردانه وودی آروماتیک که در سال 1985 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. اُپن عطری است گرم و تند که برای فصول سرد سال مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اُپن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط