بارگیری...

عطر اُپن راجر و گالت (پرفیوم)

بازدید : 136

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Roger & Gallet


عطر اُپن راجر و گالت (Open Roger and Gallet)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی...... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 5000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 8500 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اپن، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اپن می باشد.قیمت: 5,000 تومان


قیمت: 8,500 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      اسطوخودوس ، لیمو  آمالفی ، ترنج

نت بدنه        آویشن ، مریم گلی

نت پایه         تنباکو ، خس خس ، پچولی

 

پرفیوم Open Roger & Gallet

 

راجر و گالت یک خانه عطر فرانسوی است که توسط چارلز آرماند راجر و چارلز مارسیال گالت در سال 1862 تاسیس شد. Roger & Gallet هم اکنون مجموعه ای از عطرها و اسانس ها، محصولات بدن معطر و شمع ها را در انواع رایحه های زنانه و مردانه ارائه می دهد. Roger & Gallet   در سال 2008 توسط شرکت لوازم آرایشی فرانسه لورآل خریداری شد. Roger & Gallet یک خانه عطر قدیمی است که اولین نسخه ی عطری اش در سال 1806 ایجاد شد و جدیدترین آن از سال 2021 است.

عطر خالص اُپن Open  از محصولات  Roger & Galletعطری است مردانه وودی آروماتیک که در سال 1985 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. اسانس اُپن عطری است گرم و تند که برای فصول سرد سال مناسب است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اُپن را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط