بارگیری...

عطر اورا موگلر (پرفیوم)

بازدید : 665

کد محصول : P2273905

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Thierry Mugler


عطر اورا موگلر موگلر (Aura Mugler Mugler)

طبع............... سرد
گروه بویایی..... معطر چوبی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اورا موگلر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اورا موگلر می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       برگ ریواس، ترنج

نت بدنه         نت های سبز، شکوفه پرتقال، یلانگ یلانگ، گلابی

نت پایه         وانیل بوربن، نت های چوبی، چوب عنبر، چوب صندل، کومارین

 

پرفیوم Aura Mugler Mugler

 

عطر و اسانس خالص اورا موگلر Aura Mugler از برند موگلر Mugler عطری معطر چوبی و شرقی برای زنان است. اسانس گرمی اورا موگلر Aura Mugler توسط دافنه بوژهDaphne Bugey ، آماندین مریAmandine Clerc-Marie ، کریستف ریناد Christophe Raynaud و مری سالمگنه Marie Salamagne و در سال 2017 طراحی شده و به بازار عطر وارد شده است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر اورا موگلر زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط