بارگیری...

عطر امبلم مون بلان (پرفیوم)

بازدید : 106

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Mont Blanc


عطر امبلم مون بلان (Emblem Montblanc)

طبع............... گرم و تند
گروه بویایی..... معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه امبلم، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه امبلم مون بلان می باشد.


درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      راوید مریم گلی، گریپ فروت، هل

نت بدنه        برگ بنفشه، دارچین

نت پایه         لوبیا تونکا، نت های چوبی

 

پرفیوم Emblem Montblanc

 

عطر اسانس خالص امبلم Emblem  محصول برند مون بلان  Montblanc عطری معطر و تند برای مردان است که در بهار سال 2014 توسط سونیا کانستنت Sonia Constant عرضه شده است. این رایحه همزمان با نسخه اصلاح شده آن امبلم اینتنس Emblem Intense راهی بازار شد. هر دو رایحه به عنوان تجسم جوهر اصیل و ظرافت برند مون بلان Mont Blanc اعلام شده است. عطر گرمی امبلم مون بلان با چاشنی مریم گلی معطر و هل مخلوط با گریپ فروت گازدار آغاز می شود ، که از همان ابتدا ، احساس رایحه ای قوی و کاریزماتیک پر از تضاد را ایجاد می کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه امبلم مون بلان را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط