بارگیری...

عطر الین من موگلر (پرفیوم)

بازدید : 664

کد محصول : P1173904

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Thierry Mugler


عطر الین من موگلر (Alien Man Mugler)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی چوبی
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... عالی

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه الین من موگلر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه الین من موگلر می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       رازیانه، شوید، نعناع، چوب راش، اسطوخودوس، آویشن، لیمو

نت بدنه         چرم، چوب کشمیر، اسمانتوس، فلفل، شمعدانی

نت پایه         کهربای سفید، کشمیران، وانیل

 

پرفیوم Alien Man Mugler

 

عطر خالص الین من Alien Man محصول برند تیری موگلر Mugler نسخه مردانه عطر "الین"، عطری کهربایی چوبی برای مردان است. اسانس گرمی الین مردانه Alien Man در می سال 2018 عرضه شد و پرفیومر آن Jean-Christophe Herault است. اسانس خالص الین مردانه به عنوان یک رایحه چوبی قوی و اغوا کننده با روایح تازه و ظریف اعلام شده است. "الین مردانه با اعتماد به نفس ، قوی و خوش بین است. این عطر گرمی به فرد قدرت فوق العاده ای می دهد تا خودش شود و به رویاهایش برسد. این کار را با عزم ، قدرت و مثبت انجام می دهد." ترکیب آن چوبی، چرمی و معطر است. همانطور که در بیانیه مطبوعاتی آن بیان شد، این عطر شامل ارتعاشات است: "ارتعاشات الکتریکی" چوب راش و شوید را در بر میگیرد، "ارتعاش حسی" چرم و ترمه، و در حالی که "ارتعاش مغناطیسی" کهربا سفید را شامل می شود.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر الین من موگلر مردانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط