بارگیری...

عطر الین (پرفیوم)

بازدید : 8318

کد محصول : P2183901

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Thierry Mugler


عطر الین تیری موگلر (Thierry Mugler Alien)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... شرقی و گلی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار عالیکد محصول : ES30M010H279001X

قیمت: 450,000 تومان


قیمت: 810,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل یاس

نت بدنه        رایحه های چوبی

نت پایه        کهربا

 

پرفیوم Alien Mugler

بررسی عطر الین موگلر را با تجربه یکی از طرفداران الین شروع میکنیم:

من به نوعی در دنیای عطر دیر شکوفا شدم، بنابراین وقتی تصمیم گرفتم که به عنوان یک زن 30 ساله، نیاز است انتخاب ایمن و قدیمی خودم را بجای "بی دلیشس Be Delicious"  با چیزی که بیشتر شبیه من است عوض کنم، با ادکلن الین موگلر Alien آشنا شدم.

وقتی به پیشخوان برند موگلر Mugler رسیدم تمایلی نداشتم، هرچند می دانستم این عطرها بسیار محبوب هستند و به احتمال زیاد دیر یا زود عطر همزادم را پیدا خواهم کرد. از آنجایی که هرگز عطرهای آنها را بو نکرده بودم، پس دنبال آن رفتم. کمی در زیبایی و طراحی شیشه الین غرق شده بودم، که خانم فروشنده آن را روی نوار عطر اسپری ‌کرد، مشروبی‌ترین عطری که تا به حال استشمام کرده‌ام به من سیلی زد: یاسمن و چوب کامل. آنقدر تهاجمی بود که با چشمانی تب دار به او نگاه کردم و مچ دستم را بدون اینکه نوار عطر را بو بکشم به سمت او دراز کردم. مجبورش کردم آن را روی پوستم اسپری کند رایحه ای که پخش می شد، مظهر رستاخیز بود. این عطر به قدری جذاب بود که نمی‌توانستم از استشمام آن دست بردارم.

تایید قدرت و جذابیت الین وقتی قطعی شد که به خانه رسیدم، هم اتاقی من - که در حال تماشای مسابقه تیم محبوبش بود - تلویزیون را خاموش کرد و به من نگاه کرد و گفت: "هر چه هست، آن را بخر". از آن روز به بعد، Alien برای من فوق العاده حسی و هیجان انگیز است. اگر 10 سال زودتر ساخته شده بود، شرط می‌بندم کاترین ترامل آن را در Basic Instinct می‌پوشید.

عطر الین در اینجا به گونه ای توصیف شد که هر خواننده ای یا شنونده ای را ترغیب به خرید کورکورانه این رایحه میکند، دلفریب جذاب ماندگار و همه پسند. این نوع توصیفات در همه شبکه های اجتماعی به همین میزان وجدآور و هیجان انگیز عنوان می شود و هرچند این تجربه در فضایی واقعی و حقیقی رخ داده است اما باید توصیه کرد که همیشه این قبیل توصیفات را با سلیقه شخصی خودتان سازگار نپندارید و گاهی تست عطرها قبل از خرید ضرورت دارد و الین از همان دست عطرها است. چنانچه عطرهای سنگین، قوی و پیچیده را دوست دارید که در هر کجا که می روید خودنمایی می کنند، پس از Alien خوشتان می آید، اما الین تیری موگلر قطعا عطری همه پسند نیست.

ادکلن الین از برند موگلر رایحه ای چوبی کهربایی و البته بسیار گلی است که در سال 2005 توسط عطر شناسان حرفه ای دومینیک روپیون و لارنت برویر طراحی و تولید شده است. عطاران ادکلن الین Alien این ترکیب را بر اساس سه خط اصلی ساخته اند: کهربای گرم و سفید در نت پایه، روایح چوبی در نت میانی، و یاس سمباک در نت بالایی.

سادگی ظاهری نت ها در ادکلن الین زنانه هیچ نشان دهنده قدرت آن نیست. آیا صرف «یاس، عنبر و چوب» می‌تواند این رایحه منحصر به فرد را ایجاد کند؟ به نظر می رسد یک کیمیاگری در اینجا اتفاق  می افتد زیرا این رایحه بسته به گرمای پوست شما، درجه دما، احتمالاً موقعیت خورشید، ماه و ستاره ها تغییر شکل می دهد. الین زنانه از ابتدا تا انتها یک گل یاس سرد شکوفا است که با کهربای گرم، تراوش کننده و درخشان همراهی کرده و در یک بشقاب چوبی صاف و خامه ای سرو می شود. گاهی اوقات بوی ضعیفی از میوه به مشام می رسد، گویی مقداری رایحه انگور از آن بیرون می آید. به همین دلیل برخی مردم ادعا می‌کنند که عطر الین شامل نت انگور نیز هست و به طور کلی این عطر زنانه آنچنان عجیب، متفاوت منحصر به فرد و پیچیده است که ممکن است غنی و مجلل بودن آن را کامل متوجه نشوید.

قدرت ماندگاری و پخش عطر الین شگفت انگیز است، 10 از 10 روی پوست و 12 از 10 روی لباس، زیرا که هفته ها دوام می آورد؛ نیازی به بیش از 1 تا 2 بار اسپری نیست، بنابراین می تواند مدت زمان زیادی برای شما دوام بیاورد.

عطر ادکلن الین زنانه را بهتر است در شب های سرد سال استفاده کنید .هرچند در هوای سرد، پیچیده، محفوظ، باوقار، متمایز و در هوای گرم، سرسبز، حسی، مست کننده، خواب آور توصیف می شود. در همه مناسبت های شادی، جشن ها، اولین قرار ملاقات، حتی مصاحبه های شغلی مورد استفاده قرار می گیرد اما همچنان برای موقعیت های خاص مناسب تر است.

لطفا هر یک از دوستانی که درک واضحی از این رایحه دریافت کردید در قسمت نظرات عنوان کنید تا انتخاب نزدیک تری به افرادی که بدنبال رایحه محبوب شان هستند بدهیم.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر الین زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند. عطرها (اسانس ها)ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

fan frag یکشنبه 31 اردیبهشت 1402

با الین انگار احساس می کنید در یک جنگل مه آلود یاس کمین کرده اید و این مه از کهربا ساخته شده است. پس از 3 ساعت پیاده روی در این فضای یاسی، به جنگل می رسید. هنوز هم می توانید بوی کهربای گلی سفید را در اطراف خود بشنوید، اما با نت های چوبی ترکیب شده است. بعد از 3 ساعت پیاده روی در میان این جنگل، تنها خاطره ی آن رایحه های معتدل را داری و فقط باغچه ی کوچک یاس که تو را برای همیشه احاطه می کند می ماند.

محصولات مرتبط