بارگیری...

عطر المپیا پاکو رابان (پرفیوم)

بازدید : 797

کد محصول : P2120504

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Paco Rabanne


عطر المپیا پاکو رابان (Olympéa Paco Rabanne)

طبع............... گرم
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه المپیا، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه المپیا می باشد.


در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      گل یاس آبی، گل زنجبیل، پرتقال سبز ماندارین

نت بدنه        نمک، وانیل

نت پایه        عنبر سائل، چوب کشمیر، چوب صندل

 

پرفیوم Olympéa Paco Rabanne

 

عطر و اسانس خالص المپیا Olympéa محصول برند پاکو رابان Paco Rabanne  و عطری گلی کهربای و زنانه است. رایحه المپیا Olympéa در سال 2015 و توسط لاک دانگLoc Dong ، آن فلیپو Anne Flipo و دومنیک روپیون Dominique Ropion ایجاد شد.

پاکو رابان در آگوست 2015 رایحه ای زنانه با نام اسطوره ای المپیا  Olympéa عرضه کرد. عطر خالص المپیا Olympéa معادل نسخه مردانه اسانس عطری اینوکتوس Invictus از سال 2013 ، با الهام از روح ورزشی ، رقابت و پیروزی است. اسانس پرفیوم المپیا مبتنی بر ایده الهه یونانی مدرن است و قدرت ، پویایی و فتوحات را تداعی می کند. چهره تبلیغاتی این عطر مدل برزیلی Luma Grothe است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه المپیا را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط