بارگیری...

عطر اسپلندور بلک (پرفیوم )

بازدید : 4097

کد محصول : PR21H309001X

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Seris


عطر اسپلندور بلک ( Splendor Black )

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... خوب
قیمت پرفیوم.................. هر گرم 7000 تومان
قیمت اسانس خالص........ هر گرم 11000 تومان

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اسپلندور بلک، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اسپلندور بلک می باشد.کد محصول : PR100M21H309001X

قیمت: 7,000 تومان


کد محصول : PR50M21H309001X

قیمت: 11,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 05138527549 تماس بگیرید

نت بالایی      لیمو ترش ، ترنج ، ترکیبات سبز

نت بدنه        فریزیا ، مگنولیا ، گل برف

نت پایه         سرو ، مشک ، عنبر ، سدر

 

پرفیوم Splendor Black

 

 این عطر خالص و شیرین در سال ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد

یکی از پرفیوم های مردانه و خنکی که اتفاقاً قیمت مناسبی هم دارد و به صورت گرمی ارائه می شود. اسپلندور اسانسی است شیرین که سطح انرژی و هیجان را بالا می برد و طراوت و تازگی را در یک تابستان گرم به شما هدیه می دهد. انرژی مثبتی که از استشمام بوی این گل‌ها می‌گیرید، تا مدت زیادی ماندگار خواهد بود. 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر اسپلندور بلک  را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط