بارگیری...

عطر اسنشیال لاگوست (پرفیوم)

بازدید : 263

کد محصول : P1271111

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Lacoste


عطر اسنشیال لاگوست (Essential Lacoste)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... چوبی معطر
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه اسنشیال لاگوست، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه اسنشیال لاگوست می باشد.قیمت: 325,000 تومان


قیمت: 585,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      ترنج، برگ و جوانه انگور سیاه، برگ گوجه فرنگی، نارنگی

نت بدنه        گل رز، فلفل

نت پایه         نعناع هندی، چوب صندل

 

پرفیوم Essential Lacoste

 

اسانس و عطر گرمی اسنشیال Essential از برند لاگوست Lacoste Fragrances  که آن را لاگوست سبز نیز می شناسند عطری چوبی معطر و مردانه است. عطر خالص اسنشیال Essential در سال 2005 عرضه شده است و عطار این اسانس خالص لوران برویر Laurent Bruyere است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه اسنشیال لاگوست را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط