بارگیری...

عطر اسنتریک مولکولز مولکول 02 (پرفیوم)

بازدید : 6248

کد محصول : P3322001

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Escentric Molecules


عطر اسنتریک مولکولز مولکول 02 ( Escentric Molecules Molecule 02 )

طبع............... معتدل و تند
گروه بویایی...... شرقی
جنسیت.......... زنانه و مردانه
ماندگاری.........بسیار خوب
نوع عطر......... اسانس خالصقیمت: 591,000 تومان


قیمت: 1,080,000 توماندر صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی      امبروکسان (ترکیبی مصنوعی و مدرن با بوی مشکی کهربایی و خشک)

نت بدنه        امبروکسان

نت پایه         امبروکسان

 

پرفیوم Escentric Molecules Molecule 02

 

پرفیوم مولکول 02 عطری است از سری دوم عطرهای برند آلمانی اسنتریک مولکولز که در سال 2008 به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. مولکول 02 اسانسی است زنانه و مردانه و شکیل که برای استفاده در تمامی فصول سال مناسب است. کشور سازنده آن فرانسه است و برای استفاده روزمره به خانم ها و آقایانی که به دنبال رایحه ای لوکس و متفاوت هستند پیشنهاد می شود.

از ترکیبات بکار برده شده در این عطر خالص می توان فقط به مولکول خالص و مفرد آمبروکسان ambroxan اشاره کرد. گزا شان Geza Shoen عطار برجسته این رایحه، پس از تحقیقات فراوان بر روی عطرهای مختلف متوجه مولکولهای مشترک بین عطرهایی که مورد علاقه همگان بود شد. این مولکولها در غلظتهای پایین در این عطرها مورد استفاده قرار گرفته بودند. از سال 2006 این کمپانی شروع به استخراج این مولکولها کرد و در سال 2008 یکی از شاهکارهایش به نام پرفیوم مولکول 02 تولید شد. عطر گرمی مولکول 02 به صورت تک نتی فقط حاوی آمبروکسان ambroxan  است که یک تثبیت کننده عالی بوده و به همین دلیل در تمام طول روز بسیار دلپذیر ، مخملی ، گرم و شیرین با شما می ماند. از خواص این اسانس خالص قابلیت ترکیب و استفاده با ادکلنهای دیگر است. شما هم میتوانید با استفاده از این پرفیوم همزمان با ادکلنهای دیگر از جادوی اسنتریک مولکولز لذت ببرید. البته بدلیل رایحه ای شرقی که دارد بر روی بدن هر شخص بویی متفاوت به خود را ساطع می نماید.

امبروکس یا امبرکساید Ambrox با فرمول شیمیایی C16H28O که با اسم تجاری امبروکسان فروش میرود یکی از مطرحترین جایگزینها می باشد. نه تنها در بسیاری از عطرها بلکه در خیلی از موادی که در پیرامون ما وجوددارند این ماده بکار رفته، مثلا در پودرلباسشویی. امبروکس ماده ای مُشکی، چوبی و شیرین است که اگر رایحه آن قابل لمس باشد حسی هم تُرد و هم مخملی خواهد داشت. امبروکسان در سالهای ۱۹۵۰ توسط لابراتوار فرمنیخ (Firmenich) به منظور جایگزینی برای عنبر نهنگ به صورت آزمایشگاهی از لادن استخراج شد که بخاطر قدرت ماندگاری بالایی که دارد در بستر عطرها نیز استفاده میشود و فضای بویایی چوبی بلوند، فضای نمکی شبیه بوی پوست، و رایحه ای کرم مانند، تمیز و حیوانی دارد که در مجموع در عطر به صورت بویی معدنی و گازدار و گرم و شیرین و دعوت کننده که بیشتر شبیه بوی بدن است نمایان می شود.

 

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر زنانه و مردانه مولکول 02 را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم (ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط