بارگیری...

عطر آکوا دی جیو پروفوندو جورجیو آرمانی (پرفیوم)

بازدید : 133

کد محصول : P1251906

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Giorgio Armani


عطر آکوا دی جیو پروفوندو جورجیو آرمانی (Acqua di Giò Profondo Giorgio Armani)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... معطر سرخس گونه
جنسیت.......... مردانه
ماندگاری......... بسیار خوب
نوع عطر......... اسانس خالص

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09370537728 09151177418

تلفن ثابت :   05138470729

نت بالایی      روایح دریایی، رایحه دریایی آبزی، ترنج، پرتقال ماندارین

نت بدنه        رزماری، درخت سرو، اسطوخودوس، مصطکی

نت پایه         روایح معدنی، مشک، نعناع هندی، کهربا

 

پرفیوم Acqua di Giò Profondo Giorgio Armani

 

اسانس گرمی آکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo از برند جورجیو آرمانی Giorgio Armani یک عطر آروماتیک سرخس گونه و مردانه است. عطر گرمی آکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo در سال 2020 عرضه شده است. پرفیومر خوش ذوق این عطر خالص آلبرتو موریلاس Alberto Morillas است.

اکوا دی جیو پروفوندو Acqua di Giò Profondo  نوع دریایی و قدرتمند کالکشن اکوا دی جیو محسوب می‌شود. این رایحه  مردانه مدرن و حسی و دربردارندهٔ حس آزادی است که بُعد بسا عمیق‌تری را نشان می‌دهد. موریلاس، طراح این رایحه، آکوردهای دریایی را به عنوان آکوردهای اولیه در ترکیب این اسانس خالص بکار گرفته است. اینها نتهای دریایی نمادین اکو دی جیو هستند که با اکوزون (مولکول آبی جدیدی برای ایجاد حس تازگی و یدی)  مدرنیزه شده‌اند، درحالیکه شادابی‌اش را از ترکیب ترنج و ماندراین سبز برزیلی دارد. آمیزه‌ای از اسانس‌های آروماتیک هستهٔ این عطر را شکل می‌دهند که با عصاره رُزماری، سنبل، سرو و درخت مصطکی، و جلوه‌های مدرنی از کهربا معدنی ترکیب شده که رایحه شور عمق دریا را منعکس می‌کند.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی ، عطر مردانه آکوا دی جیو پروفوندو جورجیو آرمانی را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است . لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط