بارگیری...

عطر آنجل نووا موگلر (پرفیوم)

بازدید : 626

کد محصول : P2283903

دسته بندی : فروش انواع عطر و پرفیوم

برند : Thierry Mugler


عطر آنجل نووا موگلر (Angel Nova Mugler)

طبع............... خنک
گروه بویایی..... گلی شرقی
جنسیت.......... زنانه
ماندگاری......... بسیار خوب

«شیشه عطر» : متناسب با حجم خرید شما (از یک گرم به بالا) عطرها داخل اسپری و ظروف مناسب عطر پر خواهند شد که هزینه ظرف و اسپری عطر کاملا رایگان می باشد.

«پرفیوم» : با مصرف پرفیوم رایحه آنجل نووا موگلر، در کنار ماندگاری خوب پخش بوی عالی را هم تجربه خواهید کرد. پرفیوم بالاترین کیفیت در دسته بندی عطرها است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم پخش بوی فوق العاده.

«اسانس خالص» : اگر فقط و فقط به دنبال ماندگاری بالا هستید بهترین انتخاب برای شما خرید اسانس خالص رایحه آنجل نووا موگلر می باشد.

در صورت نیاز به راهنمایی با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن همراه :   09151177418

تلفن ثابت :  

نت بالایی       تمشک، میوه لیچی

نت بدنه         گل رز داماسک

نت پایه         آکیگالوود (ترکیبی از کاکائو و نعناع هندی)، صمغ بنزوئین

 

پرفیوم Angel Nova Mugler

 

اسانس و عطر گرمی آنجل نووا Angel Nova از برند تیری موگلر Mugler عطری گلی کهربایی برای زنان است. عطر خالص آنجل نووا Angel Nova در ژوئن سال 2020 و توسط سونیا کنستانت Sonia Constant ، لوئیز ترنر Louise Turner و کوئنتین بیش Quentin Bisch طراحی شد. آنجل نوا به عنوان عطری قاطع ، غیرقابل مقاومت و جسور برای زنان مدرن و جهان موگلر که ترکیبی از رویا ، خیال و واقعیت میباشد اعلام شده است. شعار عطر از شما می خواهد که "به رویاهایتان برسید". ترکیب چوبی-میوه ای-گلی این اسانس خالص از تلفیقی از نت میوه ای اعتیاد آور تمشک، هماهنگی فوق طبیعی گل رز داماسک و ساختار چوبی آکیگالوود و بنزوئین است.

 

فروشگاه رایحه ی طلایی، عطر آنجل نووا موگلر زنانه را به شکل گرمی و حجم دلخواه شما مشتریان عزیز و با کیفیت پرفیوم(ماندگاری و پخش بوی بالا) عرضه می کند . عطرها ( اسانس ها ) ی ارائه شده توسط گروه رایحه ی طلایی از معتبر ترین شرکت های اروپایی گزینش شده است. لذا در عین زیبایی رایحه ، از ماندگاری بسیار بالایی نیز برخوردار است.

محصولات مرتبط